piątek, 5 kwietnia 2013

Synagoga Szatana

za: www.michalkowalski.pl
Przed końcem panowania Leona XIII, niesławna Wieża Eiffela została erygowana w Paryżu, by służyć jako monument nadchodzącego Jednego Porządku Światowego. Ta intencja jest oczywista, gdy spojrzy się na jej projekt. Cztery nogi reprezentujące Północ, Południe, Wschód oraz Zachód zebrane w jedną, dominującą iglicę. Niewielu Katolików jest świadomych, że ta nowa Masońska Wieża Babel została satanistycznie poświęcona w trakcie ohydnej, tajnej ceremonii, z czterema konsekrowanymi Hostiami, pochowanymi w pojemnikach pod fundamentem każdego z czterech kwadratów. Opatrznościowo, jako rezultat usilnej prośby skruszonego sprawcy, wyrażonej na łożu śmierci, paryska hierarchia ekshumowała i odzyskała cztery zbezczeszczone Hostie, a następnie wybudowano kościół, jako wynagrodzenie za to świętokradztwo.

(...)

Biorąc pod uwagę fakt, że Koncyliaryzm ułatwia dziś morderczy uścisk Masonerii w świecie, cisza naszych posoborowych papieży wobec tego tematu jest osobliwa. Dziwniejsze jest włączenie dwóch masonów 32ego stopnia do honorowej gwardii na pogrzebie amerykańskiego kardynała Józefa Bernardina.

za: The Remnant, 30 Kwiecień, 15 i 31 Maj, 1998

od Redakcji: Bernardin. Mianowany kardynałem i następcą Cody'ego przez JP2. Nazywany najpotężniejszym duchownym w Stanach Zjednoczonych. Uczestnik Czarnej Mszy. Poświęcimy mu osobny artykuł.

2 komentarze:

 1. Czy mogę prosić o nazwę kościoła związanego ze sprawą Hostii?
  Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na obecną chwilę nie znamy nazwy tego kościoła.
   Z Panem Bogiem

   Usuń