sobota, 20 kwietnia 2013

Satanistyczna mitra Benedykta XVI nr 21. Kościół Lucyfera.
6 czerwonych rubinów oraz pojedynczy zielony szmaragd dają cyfrę 7, symbolizującą sześcienny kamień, oznaczający Masońskie Posłuszeństwo. Cztery rubiny w pionie symbolizują masońską "4", tworzącą "Kościół Lucyfera".

2. Pierwsza Trójca Masońska.
W każdej ćwiartce mitry, znajdują się dwa trójkąty (3 oraz 2) dotykające dwóch wierzchołków 6-o ramiennej gwiazdy. W każdym trójkącie mamy 6 pereł, pogrupowanych po dwie, wokół centralnego koralika (6+1=7). Obecność cyfr 3 oraz 2 (3+2=5) sugeruje, że ten trójkąt (3), reprezentujący Pierwszą Trójcę Masońską, wraz z dwoma płciami (3+2=5) tworzy pięcioramienną gwiazdę - Ciało Świata. Obecność 6 pereł wraz z jedną, centralną, sugeruje możliwość transformacji w kierunku liczby 7, która, wraz z cyframi 3 oraz 5 tworzy Drugą Trójcę Masońską.

3. Druga Trójca Masońska.
W każdej ćwiartce mitry, znajduje się duża, sześcioramienna gwiazda wraz z punktem centralnym. Jest to symbol Mistrza Masońskiego, "Doskonałego Kamienia", "Sześcienny Kamienia" oraz Człowieka-Boga - wszyscy scharakteryzowani przez cyfrę 7 (6+1). Sześcioramienna gwiazda obecna na czterech stronach mitry - rozprzestrzenienie Człowieka-Boga na cały glob.

4. Masońskie kapłaństwo.
Na każdej stronie mitry, z przodu oraz z tyłu, umieszczone są białe perły w grupach po 12, 15, 16, 17... Każda z nich odnosi się do stopni (od 12 do 22) Rytu Szkockiego Dawnego i Uznanego, reprezentując "masońskie kapłaństwo".

5. Liczba Antychrysta.
Grupy 9 białych pereł, obecnych w każdej z 4 sekcji niższej części mitry, są ułożone z pereł różnych rozmiarów - 3 małe perły i 6 większych. 3 x 6 = 666. Znamię bestii.

6. Trzecia Trójca Masońska.
Przedstawiona nader uroczyście - 10 czerwonych rubinów obleczonych złotem oraz 1 zielony szmaragd, również obleczony złotem. Te wielkie i drogocenne kamienie formują cyfry 5 (Lucyfer), 6 (Imperator Świata), 7 (Człowiek-Bóg) oraz 4 (cały glob - cztery strony świata).

7. Wyeliminowanie Ofiary Chrystusa.
Na każdej z 4 dolnych części mitry mamy grupy 9 pereł.
9 = 18 - Rycerz Różokrzyżowców. Czterokrotne powtórzenie reprezentuje zadanie Rycerza Różokrzyżowców - wyeliminowanie Ofiary Chrystusa z powierzchni Ziemi.

8. Lucyfer oraz Kabalistyczni Żydzi.
16 białych pereł, podzielnych w dwie grupy - po 11 i po 5.
Pięć pereł, rozróżnialnych po ich mniejszym rozmiarze, symbolizuje pięcioramienną gwiazdę - kozią głowę Lucyfera. Pozostałe jedenaście pereł symbolizuje Kabalistycznych Żydów. Czterokrotne powtórzenie (2 razy z przodu i 2 razy z tyłu) symbolizuje rozciągnięcie na cały świat.

7 komentarzy:

 1. Chciałbym zobaczyć zdjęcie papieża w tej mitrze.
  A punkt 7 jest tak głupi, że nie wiem czy śmiać się, czy płakać, że ktoś tak oczernia ziemską głowę Kościoła. Albo zła mitra, albo złe wyliczenia, bo grup po 9 pereł nie widać. I na jakiej zasadzie autor sobie pomnożył 9x2, żeby mu wyszło 18, to nie wiem.
  A tak w ogóle to myślałem, że numerologia jest przeciw 1. przykazaniu.

  PS Czemu służyć ma cenzura w komentarzach (nawet tych nie wulgarnych i obraźliwych)? Czyżby ktoś bał się dociekania prawdy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozumiemy, że dociekając prawdy dotarł Pan do wpisu o pierwszej mitrze? W jednym z komentarzy jest link do kilku zdjęć.

  Proszę bardzo, może Pan przesłać swoje uwagi do współpracowników zmarłego ks. Villa.

  9 = 1+8 = 18.

  Aborcja jest przeciw 5. przykazaniu. Nie oznacza to, że nie mamy o niej pisać.

  Cenzura w komentarzach - jakiś konkretny przykład, nieopublikowanego ostatnio komentarza?

  OdpowiedzUsuń
 3. 9=1+8=18 - co za różnica, w ten sposób można udowodnić wiele, żeby tylko pasowało pod tezę.

  Faktycznie zdjęcia są w komentarzach, ale na przyszłość warto je umieszczać w artykule do którego się odnoszą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różnica dość spora. Akurat w tym wypadku to i tak tylko jeden z wielu elementów szerszego obrazu. Zawężając obszar tylko do mitr - pozostałe elementy są nader widoczne i wyraźnie.

   Artykuł był o mitrze. Mitra jest wystarczająca znana. Dowód:
   Proszę wpisać w google "mitra benedykt xvi" i zobaczyć jakie zdjęcia się pojawią.

   Z Panem Bogiem

   Usuń
 4. "9 = 1+8 = 18" czyli 9=18? ludzie, zajmijcie się czymś innym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może coś merytorycznie? Może Pan / Pani zajmie się czymś innym? ;)

   Usuń
 5. Po co ludzie nie majacy zaufania do strony, w ogóle na nią wchodzą.Jeżeli są mądrzejsi od autorów artykułów, niech założą sami podobną tematycznie stronę, a nie mącą tutaj.
  Dziwne były zachowania Benedykta - którego bardzo sobie ceniłam - jak np.(tu cytat)... "Prefektem Kongregacji Nauki Wiary został abp Gerard Müller, który sam publicznie kontestuje niektóre prawdy wiary. Nie wierzy on w dziewictwo Matki Bożej in partu (‘podczas porodu’), stając w opozycji do nauczania II Soboru Watykańskiego (zawartego w Lumen gentium [LG 57] oraz papieży, soborów i doktorów cytowanych na poparcie tej doktryny w przypisie nr 10 tego dokumentu). Redukowanie tego cudu [ogłoszonego jako] de fide (czyli takiego, któremu zaprzeczenie oznacza herezję — przyp. red.) do ogólnego stwierdzenia o wpływie „łaski (…) na ludzką naturę” to klasyczna taktyka demitologizacji (znana z protestanckiej hermeneutyki biblijnej Bultmanna — przyp. red.).

  Jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że abp Müller najwyraźniej podziela luterańskie nauczanie o obecności Chrystusa w Eucharystii, [mianowicie że] konsekrowane postaci nie są prawdziwym Ciałem i Krwią Chrystusa w Jego przemienionej cielesności, lecz raczej że Zbawiciel staje się po prostu „obecny” w tym, co pozostaje chlebem i winem."

  OdpowiedzUsuń