wtorek, 15 stycznia 2013

Informacja

Szanowni Czytelnicy,

drogą wyjątku publikujemy jeden komentarz. 

Prosimy o nieutożsamianie tego typu komentarzy z księżmi FSSPX.
Są to wpisy zamieszczane przez Panią / Osoby nie reprezentujące FSSPX. Przynajmniej za takie je uważamy skoro publikują jako osoby anonimowe. Również, wychodząc wprzód: gdyby ktoś zamieścił jakiś komentarz pod imieniem lub nazwiskiem jakiegoś duchownego FSSPX - prosimy o niezakładanie, że napisała to ta osoba.

Pewna znana nam osoba, uparcie zwraca się "per Pan", sugerując jakoby za blogiem oraz naszą inicjatywą stała tylko jedna osoba. Mało nas to zajmuje. Jeżeli jedna, jedyna osoba, byłaby w stanie wywołać tak duże poruszenie - wymownie świadczy o niej i osobach poruszonych.

Dla informacji naszych czytelników - jest nas coraz więcej. Dziękujemy za odwiedzanie nas oraz okazywane wsparcie. Zarówno duchowe, jak i materialne.

Odnośnie np. biografii biskupa Thuca - wedle naszej wiedzy nie istniała takowa w języku polskim. Zrozumiałe jest samo przez się, że jeżeli ktoś pisze o Chrystusie, nie oznacza to, że jest katolikiem. Podobnie pisanie o Trockim, nie oznacza zadeklarowania się Trockistą.

Podobnie różne inne publikacje - bardziej chodzi o pobudzenie do myślenia, niż narzucenie poglądu. O to, by dane osoba potrafiła uzasadnić swoje zdanie, by wiedziała czemu tak myśli i uważa.

Jeżeli chodzi o wiarygodność - jeżeli coś się nie zgadza, nie jest prawdą, prosimy o przesłanie dowodu. Obiecujemy dokonać aktualizacji.

In Christo

1 komentarz:

  1. Biografia biskupa Thuca, to istna perełka. Perełka o PERLE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. Dziękuję

    OdpowiedzUsuń