niedziela, 3 lutego 2013

Masoński grób Judith Alghisi po raz drugi

Zarzucono nam kłamstwo. Słusznie?

Ktoś pisze, że groby należą do rodziny X. Na jakiejże, niepojętej dla nas podstawie, twierdzi, że nie może tam leżeć konkretny członek rodziny X, skoro są to groby rodziny X? Powołano się na książkę ks. Villa, w tłumaczeniu wydawnictwa "Antyk".

Skoro biskup Fellay nie jest dla kogoś wiarygodny, to i my się powołany na ks. Villa. Ze względu na zdradzane przez niektórych zamiłowanie do języków obcych - dowód tym razem po portugalsku: Chiesa Viva, wrzesień 2011.

1. Groby rodziny Alghisi.
2. Wśród nich grób matki Montiniego.
3. Projektant symboli - imć Montini.

To by było na tyle.
Dziękujemy.
3 komentarze:

 1. Oczywiście, że poprzedni wpis był kłamliwy, bo było nie to pokazane co jest tu, można sprawdzić co było pokazane:

  http://www.semperfidelisetparatus.blogspot.com/2013/01/masonski-grob-judith-alghisi.html#comment-form

  Teraz pan dołożył jedno zdjęcie więcej, gdzie zaznaczył napis Giudetta Alghisi. I w tym wpisie nic nowego nie jest wyjaśnione. Nikt nie kwestionował wypowiedzi bp Fellay'a, tylko wskazał, że na filmiku jest pokazane co innego, fragment innego grobu. A teraz co pan pozakreślał? w większości nic innego jak napisy, że rodzina Alghisi (rodzina matki Pawła VI). Także trochę POKORY!

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Grzeczniej i kulturalniej.

  2. Jeżeli ktoś napisze: "świeci słońce", to "oczywiście kłamie", bo nie zamieści zdjęcia świecącego słońca? Absurd nr 1.

  3. "bo było nie to pokazane co jest tu" - absurd nr 2. Poprzedni wpis zawierał informację / tezę, ten zawiera kolejny dowód / argument na rzecz informacji / tezy.

  4. "w większości nic innego" - w większości, a więc nie wszystko. Co z resztą?

  Poza tym zaznaczone zostały: 2 zdania o rodzinie, 3 o tym, że jest to grób matki Pawła VI.
  Toteż: absurd nr 3.

  5. Odpowiedzi odnośnie filmiku i jego wartości dowodowej znajdują się w odpowiednim komentarzu. Absurd nr 4

  6. "Nikt nie kwestionował wypowiedzi bp Fellay'a". Aha.
  Co w takim razie znaczy: "To nie jest grób matki papieża" oraz "nie pisać kłamstw!" skoro biskup Fellay powiedział: "grób matki Pawła VI jest grobem masońskim. Z masońskimi symbolami. To jest fakt. " Absurd nr 5

  7."tumba de familia" - grób rodzinny

  8. "À direita, em baixo: ... frontal baixa da pedra tumular de Giuditta Alghisi" - po prawo na dole... przód... groby Giudetty Algjhisi.

  9. "Embaixo: a pedra tumular da mãe de Paulo VI, Giuditta Alghisi" - na dole ... grób matki Pawła VI Giuditty Alghisi.

  10. "w tym wpisie nic nowego nie jest wyjaśnione."Zostały dodane zdania z pkt. 8 i 9 plus kilka innych. Absurd nr 6, bądź kłamstwo, tudzież grzech języka.

  11. Co ma pokora do faktów?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta sławna POKORA, to przydałaby się chyba anonimowemu lub anonimowej.Kolejny raz zastanawia mnie dlaczego "anonimowy" używa zwrotu- "pan". A tak na marginesie, panie lub pani"anonimowy" dobre wychowanie wymaga pisania słowa -pan- dużą literą, jeżeli, tak jak w tym przypadku jest zastosowane wymiennie, jako imię. Uczmy się języka polskiego

  OdpowiedzUsuń